UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ważna informacja

sars-cov-2Ważny komunikat !!!
Szanowni Państwo,

w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-COV-2, z dniem dzisiejszym odwołujemy wszystkie zaplanowane w marcu imprezy, warsztaty oraz zajęcia.

Wzmożone środki ostrożności

W związku z potwierdzeniem w Polsce kolejnych przypadków koronawirusa, prosimy o dostosowanie się do wszystkich zaleceń przekazywanych przez służby sanitarne, a co za tym idzie, przede wszystkim indywidualnie dbanie o higienę rąk i otoczenia. Zalecamy, aby osoby, które wróciły z miejsc zagrożonych epidemiologicznie chwilowo zrezygnowały z wizyty w naszej Instytucji. Osoby te prosimy o kontakt telefoniczny 12 282 15 13 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - na tej podstawie okres wypożyczenia materiałów bibliotecznych zostanie Państwu wydłużony o kolejne 30 dni.
Ze swej strony zapewniamy, że stosujemy zalecenia właściwych służb i jako instytucja podejmujemy wszystkie możliwe środki ostrożności, by zachować komfort korzystania z Biblioteki, w tym m.in.:
- zamykamy do odwołania kafejkę internetową.
- stosujemy adekwatne środki ochrony osobistej (praca w rękawiczkach osób sprzątających),
- podnieśliśmy standard dbałości higienę w łazienkach i toaletach,
- zapewniliśmy w łazienkach skuteczny w walce z drobnoustrojami płyn do mycia rąk,
- umieściliśmy instrukcje prawidłowego mycia rąk w każdej toalecie,
- prowadzimy wzmożoną dezynfekcję klamek drzwiowych, blatu na ladzie w wypozyczalni.
Jednocześnie, zalecamy śledzenie na bieżąco informacji związanych z podstawowymi zasadami profilaktyki zakażeń udostępnionych na stronie polskiego Głównego Inspektoratu Sanitarnego (www.gis.gov.pl), Światowej Organizacji Zdrowia (www.who.int) bądź innych krajowych instytucji sanitarnych i epidemiologicznych.